Interiérové dvere

Voštinové dvere

Dyhované dvere sú vyrobené na základe rámu z MDF dosky. Vo vnútri je ako stabilizačná výplň použitý “medový plast”. Krídlo je obojstranne oblepené surovou HDF doskou, ktorá je polepená dekoračnou fóliou so štruktúrou dreva, ktorá bola v prípade vybraných farieb zosilnená efektom “wood look” (imitujúcim póry dreva) alebo haptickým efektom (vyvolávajúci dojem dotyku neopracovaného dreva). Pre dyhované dvere je charakteristická kombinácia nevšedného dizajnu s pomerne nízkou cenou.

Rámové dvere

Modulárne dvere to je moderný dizajn, zaujímavé a inovatívne riešenie. Vyznačujú sa stabilnou masívnou konštrukciou poskytujúcou uspokojenie plynúce z prítomnosti v blízkosti výrobku vysokej kvality. Použité dyhy, zvlášť tie z radu Top-Decor a CPL s charakteristickou kresbou a štruktúrou, navyše zosilňujú dojem prírodného dreva. Každý z modulov krídla je vyrobený z pevnej MDF dosky, olepený a samostatne pripravený s náležitou starostlivosťou a pozornosťou.

Diely sú pevne spojené a zaisťujú tak stabilnú a stálu konštrukciu krídla. Použitie modulov v konštrukcii umožňuje vytvoriť mnoho odlišných vzorov na základe jedného modelu, vďaka tomu má zákazník šancu nájsť pre seba optimálne riešenie.

Konštrukcia:
Korpus zárubní sa skladá z MDF dosky silnej 22 mm. Čelnú časť (zo strany dverí) a regulačnú časť tvoria ploché rohové pásky. Vyššie uvedené prvkysú pokryté predimpregnovanou fóliou, fóliou Top-decor alebo CPL laminátmi. Výrobok umožňuje zmenu šírky v rozsahu 40 mm a rôzne rozsahy umožňujú jeho usadenie v stene silnej od 80 mm do 500 mm. Každé panelové zárubne majú možnosť tretieho závesu.

Posuvný systém ako hliniková konštrukcia na zabudovanie do sadrokartónových dosiek pre jednokrídlové alebo dvojkrídlové dvere zasúvané do steny.

 

Aktuálny akciový leták na interiérové dvere:

m3 perfectdoor_akciove_sety_2018