Príslušenstvo k oknám


Celotieniace žalúzie horizontálne


Horizontálne žalúzie predstavujú najrozšírenejší spôsob protislnečnej ochrany a stali sa neoddeliteľnou súčasťou interiéru.
Ochraňujú nielen proti slnku, ale aj regulujú svetlo v priestore a navyše chránia vaše súkromie.
Využitie žalúzií je mnohostranné, ich farebná škála z našej ponuky Vám dovolí prispôsobiť aj Váš interiér rôznymi doplnkami a tak vytvoriť príjemnú atmosféru podľa Vášho vkusu.
Najväčšou výhodou je jednoduchosť, rýchla montáž, minimálna údržba a predovšetkým cenová dostupnosť.

Vertikálne žalúzie


Vertikálne žalúzie elegantne doplní váš interiér a úplne nahradí záclony alebo závesy. Vďaka širokej ponuke materiálov a farebných odtieňov vkusne a moderne zladíte vašu kanceláriu a domov.
Ich antistatická úprava, farebná a tvarová stálosť vyžaduje minimálne nároky na údržbu. Medzi jej prednosti patrí schopnosť zacloniť veľké plochy.
Montáž je veľmi jednoduchá a rýchla, pričom celkový dojem vedie k prevzdušneniu celého priestoru. Prekvapí vás radom neočakávaných svetelných a priestorových efektov.

Siete proti hmyzu


Okenná - Siete proti hmyzu ponúkame vo všetkých možných konštrukčných variantoch na všetky typy okien. Spájajú v sebe jednoduchosť riešení montáže s vysokou úžitkovou hodnotou.
Siete sú vyrábané z rôznych profilov v niekoľkých farebných variantoch s možnosťou lakovania do odtieňov podľa vzorkovníka RAL. Ponuka farebného zladenia umožňuje dokonalý estetický súlad s rámom okna.
Rám siete je vyrobený z valcovaných alebo extrudovaných hliníkových profilov, sieťovina je zaistená v profile gumou. Systémy uchytenia sa volia podľa typu profilu a typu okenného rámu. Všetky umožňujú sňatie siete z okna.
Dverová – možnosti: otváracia, rolovacia, posuvná

AL parapety


Vonkajšie valcované hliníkové parapety hrúbky 1mm sú ekonomicky výhodnejší variant extrudovaných parapetov. Vďaka svojím vlastnostiam predstavujú vhodné riešenie
pre vonkajšiu úpravu okna.Okrem estetického vzhľadu domu slúžia k prekrytiu vonkajšej podokennej výmurovky, čo má za úlohu odvádzať stekajúcu vodu, zabrániť zatekaniu a znečisteniu fasády domu.

PVC


Vnútorné PVC parapety vhodným a ekonomicky výhodným riešením pre vnútornú úpravu predovšetkým plastových okien. Vďaka viac ako 50 možným farebným prevedeniam
môžete uvoľniť uzdu svojej fantázie pri zariaďovaní svojho interiéru.